Sektörde yaklaşık 20 yıllık deneyim sahibi bir ailenin yeni bir yapılanma sonucu hayata geçen Anıt Alüminyum Firması, 2013 yılında yeni bir hizmet anlayışını, kalite ve istikrar konusunda taviz vermeyen firmaların ana bayilikleri ile birleştirerek sektöre yeni bir anlayış getirmek üzere yola çıkmıştır.

Hali hazırda tüm Türkiye çapında geniş müşteri kitlesine hizmet veren Anıt Alüminyum, koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alan kurumsal kimliği ile hizmet sunmakta tartışılmaz ayrıcalığını sergilemektedir.

Anıt Alüminyum, İstanbul, Bursa ve Ege bölgesinin en seçkin firmalarının yanı sıra bilhassa Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerindeki güçlü deneyimi ve müşteri ağını, kalite, dinamizm ve deneyim sermayesi ile en iyi biçimde birleştirmiştir.

Satışa sunduğu tüm ürünlerin kalite belgelerine itina gösteren Anıt Alüminyum satılan ürünlerin. ISO, TSE ve benzeri kalite güvence belgelerinin olması hassasiyetlerinin ve uluslararası kalite politikalarına önem verdiğinin en önemli göstergelerindendir.

Tüm teknik kadrosu ve deneyimli müşteri temsilci kadrosu ile pazara hizmet sunan Anıt Alüminyum değişmez sloganı olan “ÇÖZÜM ÜRETMEK BİZİM İŞİMİZ” sözünün tam karşılığını sunmaktan gurur duyar.

Alüminyum dünyasında sizin için bir parça Anıt Alüminyum’da

Estetik var, Hizmet var, Tasarım var…

Kalite var

Kaliteli ürün var

Tamamen orijinal hammadde ile üretilmiş ürünler var, istikrar var…

Doğayla bütünlük var,

Doğayla bütünleşen, doğadan esinlenen, metalin en doğal haliyle tamamlanan ürünler var…

Yapılara değer katan, sanat var..

Güvenilir servis var,

Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve servis dizaynı var…

Açık ve dürüst iletişim var,etik kurallar içinde davranmak var,

Güven var, Emniyet var…