CAM BALKON NEDİR?

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Katlanır Cam Balkonlar öncelikli olarak balkonunuzun mimari yapısını bozmadan size dört mevsim balkon keyfi sunar. Cam aralıklarında kayıt yoktur. Ayrıca görüş mesafesine engel değildir. Kullanılan profiller alüminyum olduğundan paslanmaz, leke tutmaz ve bina ömrü kadar sağlamdır. bozulmaz kilitleme sistemi ile giriş katlarda da güvenli bir şekilde uygulanır.

Kullanılan aksesuarları İSO, TSE ve uluslar arası üretim yetkisi olan firmalar tarafından üretilir. Tüm parçalar kırılmaya, çatlamaya ve paslanmaya karşı garantilidir.Şişe cam ve patentli temperli cam kullanıldığı için camlar 250 kiloluk bir darbeye kadar dayanıklıdır.

SİSTEMİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yüksek rüzgâr şiddetine dayanıklı, termiği yüksek özel üretim Alüminyum profiller kullanılır.

Sistemimizde kullandığımız Alüminyum profilin kalınlığı 4cm et kalınlığı 3mm’dir.

Alüminyum profillerimizde RAL renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya kullanılır.

Sistemde 8mm kalınlığında darbelere ve kırılmaya karşı yüksek mukavemete sahip temperli cam kullanılır.

Sistemimizde cam paneller taşıyıcı kanat profiline polimer bazlı ithal yapıştırıcılarla yapıştırılmakta olup doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.

Sistemimiz ayrı ayrı yataklarda çalışan üzeri polyemid kaplamalı rulmanlı çinko nikel alaşımlı tekerler sayesinde rahat bir çalışma sağlar.

Birbirinden bağımsız çalışan çift kilit sistemi ile maksimum güvenlik sağlar.

Akıllı baza kapakları ve aksesuarları ile bir bütün oluşturan komple bir sistemdir.

Alt ve üst raylarda 10 mm kalınlığındaki çift sıralı kıl fitiller maksi-mum yalıtım sağlar.

Kanatlardaki camlar arasında yalıtımı sağlayıcı silikon bazlı çift h fitil kullanılır.